תפריט

מכשירי כושר ביתיים

לא מצליחים להקפיד על הביקורים בחדר כושר? אין מה לעשות, לא לכולנו יש את הזמן (או את הכוח!) לצאת לחדר כושר אחרי או לפני העבודה. לכן, מכשירי כושר ביתיים מאפשרים לנו לשמור על הכושר ועל פיתוח הגוף מהנוחות של הבית, בזמן שלנו, בלי לתפוס הרבה מקום ואפילו בלי לעלות יותר מדי. קבלו כמה מכשירי כושר ביתיים שאתם חייבים אצלכם בדירה!

גלגל בטן

גלגל בטן הוא מכשיר מושלם בשביל כושר בבית. הוא לא יקר, הוא לא תופס מקום, הוא קטן ונוח, לא מרעיש, ואפשר להשתמש בו בכל מקום ובכל זמן!  חוץ מזה, הוא עובד על החלק בגוף שגם גברים וגם נשים רוצים לעבוד עליו - שרירי הבטן. לכן, אין זה מפתיע שהוא אחד ממכשירי הכושר הביתיים הפופולרים ביותר.

אופני כושר

כשמדברים על מכשירי כושר ביתיים אסור לשכוח את אופני הכושר, ממכשירי הכושר הביתיים הטובים ביותר, שיאפשרו לכם לפדל בכל זמן (גם אם בחוץ גשום וסוער!). האופניים האלו מספקים פעילות אירובית נהדרת בנוחות של הבית, וכל מה שאתם צריכים זה להפעיל את הפלייליסט ולהתחיל לדווש. הם לא תופסים יותר מדי מקום, ומאפשרים לבצע אימונים מהירים או ארוכים (לפי הלו"ז), בלי לעשות רעש, מתאימים לכל הרמות, שורפים קלוריות ומפתחים את שרירי הרגליים.

רצועות TRX

רצועות TRX הן דרך מצוינת לעשות כושר בבית גם אם אין הרבה מקום למכשירי כושר ביתיים גדולים ומסיביים. הרצועות האלו יאפשרו לכם לבצע אימונים מורכבים שעובדים על השרירים ועל פיתוח הגוף. אפשר לקחת אותן לכל מקום, לתלות אותן מכל מקום (שחזק מספיק, כמובן), ולזכות לאימון מפציץ בין אם בבית, בפארק או אפילו בזמן טיול!

מיני אליפטיקל

את האליפטיקל ניתן להשיג גם בגודל מקורי, אבל אם אתם מעדיפים משהו יותר קטן ונייד לבית, תוכלו למצוא אליפטיקלים בגרסת המיני הביתית שניתן להניח מתחת לשולחן ולהפעיל את הרגליים גם בזמן עבודה או צפייה בטלוויזיה! האליפטיקלים הניידים הם מכשירי כושר ביתיים מושלמים - קטנים, ניידים, נוחים ומאפשרים מולטיטסקינג שמתאים לחיי היומיום הלחוצים!

משקולות

עוד מכשירי כושר ביתיים שכדאי שיהיו בבית הם כמובן המשקולות. משקולות בגדלים שונים הן דרך נהדרת לעשות פעילות ספורטיבית מבלי לבזבז מקום או יותר מדי מזומנים. תוכלו להפעיל אימון משקולות ביוטיוב או אפילו לבצע כמה תרגילים פשוטים מדי יום בכל זמן שיש ברשותכם - אפילו לפני השינה - וכך לשמור על גוף חזק ובריא.