תפריט

איך לבחור מכשיר להסרת שיער?

נשים וגברים כאחד עוסקים רבות בטיפוח אישי ובכלל זה בהסרת שיער מיותר מאזורים שונים בגוף. עם התפתחות התעשייה בתחום זה, ישנם לא מעט אביזרים ומכונות שנחשבים לפורצי דרך. יחד עם זאת, הבשורה האמיתית בהסרת שיער היא השימוש הביתי, הדיסקרטי והפרטי - לא חייבים להגיע למכון יופי כדי להסיר שיער ולא חייב לחשוף איברי גוף מוצנעים כדי להסיר את השיער. בזכות מכשיר מתקדם ויעיל להסרת שיער, אפשר להסיר את השיער בבית בקלות, במהירות ובדיסקרטיות. כל שנותר כעת הוא להכיר את סוגי המכשירים השונים, את הטכניקות להסרת שיער כיום ואת הדרך הנכונה לבחור את המכשיר שישמש אתכם.

למה להסיר שיער עם מכשיר ביתי?

אין ספק שהדרכים המקצועיות הן יעילות ומבטיחות תוצאות טובות לטווח ארוך. יחד עם זאת – אי אפשר להתעלם מהטרחה והמבוכה שעלולות להופיע אף הן כחלק מטיפולי הסרת שיער – קביעת תור, הגעה במיוחד גם אם מזג האוויר לא נוח, חיפוש חנייה, המתנה בתור ועוד. כמובן שאם מדובר בהסרת שיער מאזורים אינטימיים תיתכן תחושה לא נוחה בקרב המטופלת. מסיבות אלה ונוספות, מכשיר להסרת שיער ביתי נחשב לבעל יתרונות רבים.

על אילו שיטות הסרת שיער מבוססים המכשירים כיום?

מרבית מכשירי הסרת השיער הנפוצים והקיימים בשוק כיום מבוססים על תלישת השיער בדרך כלשהי. כלומר, לא מדובר בפעולה נטולת כאב לחלוטין. כיום ישנן שלוש טכניקות שעליהן מבוססים מכשירי הסרת השיער –

  • פינצטות – פינצטה מכאנית שמושכת בעצמה כל שערה או כל קבוצת שערות. שיטה זו מתאימה יותר לחלקי גוף קטנים ומרוכזים.
  • דיסקיות – מדובר בשתי דיסקיות ממתכת שממוקמות בסמיכות זו לזו ובזכות המנוע של המכשיר הן נצמדות אחת לשניה. כאשר הן מוסעות על גבי העור – הן תופסות ותולשות את השיערות. שיטה זו מתאימה יותר לאזורים גדולים כמו בתי השחי או הרגליים.
  • גילוח – אמנם לא מדובר בשיטה חשמלית, אך נשים עדיין בוחרות בה מסיבות של מחיר זול ועבודה מהירה. יחד עם זאת, מדובר בשיטה הכי פחות מומלצת, בעיקר בגלל קצב גדילה מהיר מאוד של השיער, ואף שינויים נוספים שלו – השיער צומח כהה וקשה יותר.

איך לבחור מכשיר להסרת שיער?

כשרוצים לקנות מכשיר ביתי כדי להסיר שיער, חשוב לשים לב לתכונות והמאפיינים שלו כדי לבחור את זה שייתן את התוצאות הטובות ביותר ויהיה הכי נוח להשתמש בו. הנה כמה נתונים שכדאי לבחון –

  • חברת יצרן – חשוב שתהיה זו חברה מוכרת ומובילה בתחום, כזאת שמעניקה אחריות על המוצרים שלה ויש אל מי לפנות במידה ומתעוררת שאלה או שיש בעיה עם המכשיר.
  • נוחות השימוש – אין טעם להצטייד במכשיר שהשימוש בו מסורבל או קשה. הסרת השיער צריכה להתבצע בקלות על ידי אדם אחד לעצמו.
  • אפשרויות שונות – בעזרת ראשים מתחלפים אפשר להתאים את הסרת השיער לאזורי הגוף השונים וכך ליהנות מהסרה קרובה לעור ככל האפשר, יעילה מאד וארוכת טווח. חשוב לוודא את קיומן של ראשי מכונה שונים המיועדים לצרכים שונים.
  • מחירים – כדאי להגדיר את התקציב שמתאים לכל אחד לקניית המכונה. טווח המחירים רחב מאוד - מתחיל בכמה מאות שקלים ומגיע עד למעלה מ-1,000 ₪.

Flash&Go Freedom – המכשיר החדשני והמתקדם!

מכשיר Flash&Go Freedom הוא מכשיר מיוחד ומתקדם שמקרין קרן אור אל זקיק השערה בעומק העור וכך מפחית מטיפול לטיפול את יכולת הצמיחה שלה עד שהשערה אינה שבה לצמוח יותר. מדובר במכשיר שמיועד לשימוש ביתי, ללא תחושת כאב או חוסר נוחות וקל מאוד לשימוש.